OTOKARAMAN

1978 Yılından günümüze kadar tecrübesini sizlerle paylaşmakta olan firmamız Mercedes-Benz ağır vasıta araçların yedek parça pazarlama satış organizasyonu amaçlı kurulmuş olan firmamız sadece ilk kurulduğu sınırlarla kalmayıp hergeçen gün piyasa şartlarıyla kendini yenileyip yollarda ki artan araç parkuruna paralel olarak bugün;

MERCEDES KAMYON, MAN, VOLVO, SCANİA, DAF, BMC, TRAİLER, DODGE, FORD, ISUZU, IVECO, RENAULT, olmak üzere dünyaca bilinen yedek parça markalarının satışını uzman ekibi ile başarıyla tüm Türkiye de yürütmektedir.

Misyonumuz

En iyi fiyatlarla, yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak sizlere sunmak. Bu noktada, sizin zamanınıza ve haklarınıza saygı duymak, istek ve taleplerinizi en ön plana alarak en mükemmel hizmeti sunmak, insanlığa, çevremize ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek. Bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize iyi bir şekilde sunmak, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygununu sunmak, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmak.